Akcja misyjna w naszej szkole

Dziękujemy Wszystkim, którzy kupując ciasto i kawę, wspomogli akcję, która miała na celu zebranie środków, na zakupienie przyborów szkolnych dla dzieci ze szkół z Manasao i Ngenguey w Republice Środkowej Afryki. Zostaną one przekazane za pośrednictwem Sióstr Klawerianek.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Uczniów z klas maturalnych, którzy w ciągu czterech lat kształcenia się w naszej szkole, wielokrotnie wspierali różne projekty i akcje misyjne. Życzymy im POWODZENIA NA MATURZE!

Opracował opiekun Grupy Rafiki:

Wojciech Bazan