Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Majówka Misyjna

majowka misyjna 2016W dniu 10 maja 2016 r. Siostry Klawerianki i Wspólnota Misyjna „FURAHA”, Wolontariat Misyjny – Grupa „RAFIKI” z naszej szkoły, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan, Radio FARA, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie – klasa fryzjerska: II TF wraz z nauczycielami zawodu P. Danutą Gnap i P. Lilianą Sawaryn przygotowali wspólnie kolejną edycję MAJÓWKI MISYJNEJ pod hasłem: „Dobrze jest pomagać”.


Gościem specjalnym byli: ks. Marek Krysa i Bożena Latocha pracujący na misji w Republice Środkowej Afryki.
Majówka odbyła się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie. Program obejmował: Spotkanie z Misjonarzem, Mszę Św. w Bazylice Mniejszej w Krośnie, losowanie nagród w „Konkursie plastycznym na temat życia w Afryce”, wspólne zabawy oraz wiele innych atrakcji: Wystawę Misyjną, Kuchnię misjonarza, Afrykańską szkołę, Cukiernię Bambo, Targ pod Baobabem, Stoisko z pamiątkami misyjnymi, Fryzury Świata i Malowanie Twarzy.
W imprezie wzięło udział 800 dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum, z województwa podkarpackiego.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.