Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Michayland 2016

michayland 201611 czerwca 2016 r. w Oratorium ,,Twój Dom” w Krośnie odbył się festyn rodzinny. Organizatorzy przygotowali dla dzieci i ich rodziców wiele atrakcji, umożliwiających wspólne spędzenie wolnego czasu. Nasza szkoła także włączyła się w organizację pikniku.

Uczniowie klas gastronomicznych oferowali naleśniki z owocami i bitą śmietaną oraz koktajle owocowe.
Natomiast uczniowie klas o profilu fryzjerskim musieli bardzo się spieszyć z wykonywaniem fryzur oraz malowaniem twarzy, ponieważ usługi tego rodzaju cieszyły się ogromną popularnością. Dla dzieci lubiących łamigłówki przygotowaliśmy różnego rodzaju zagadki.
Wspólna zabawa i możliwość miłego spędzenia wolnego czasu przyniosła radość wszystkim, zarówno organizatorom jak i uczestnikom.
W pikniku wzięli udział: panie nauczycielki: Barbara Kozdraś, Danuta Gnap, Elżbieta Jaracz, Elżbieta Matusz, Alicja Kus, Agata Paradysz, Małgorzata Płatek oraz uczniowie: Adrianna Mateja, Adrianna Lichaj, Bernadetta Kwolek, Anna Zając, Klaudia Krawiec, Hubert Folcik, Dominika Dobosz - kl. I TF, Sabina Hejnar, Paulina Serwatka – kl. III TF, Mariola Czaja, Paulina Luśnia, - kl. IITŻ, Justyna Zajdel, Agnieszka Gromek, Jakub sieniawski – kl. II C/K, Paulina Lasko – kl. I TŻ.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.