Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

bz 2020

Nasza uczennica Absolwentem Roku Ochotniczych Hufców Pracy 2016

ohp 2016W dniu 21 czerwca 2016 r. w Wojewódzkiej Komendzie OHP w Rzeszowie odbył się II etap konkursu o tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy 2016. Do etapu wojewódzkiego została zgłoszona Magda Gierlasińska, uczennica naszej Szkoły z klasy III C.

W pierwszym etapie komisja konkursowa zweryfikowała zgłoszenia kandydatów. Drugi etap to autoprezentacja swoich wyników i osiągnięć z projektów OHP, z działalności szkolnej, jak również ze środowiska pozaszkolnego.
W kategorii rzemieślnicza nauka zawodu/zasadnicza szkoła zawodowa, Magda Gierlasińska (kl. III C) zdobyła tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy – 2016.

01


Laureaci otrzymali z rąk Wojewódzkiego Komendanta OHP Jerzego Cyprysia dyplomy i nagrody. Będą również reprezentować Podkarpacką WK na ogólnopolskim etapie konkursu o tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy - 2016.
Gratulacje dla Magdy!

02

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.