Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Święto Konstytucji 3 Maja

bieg konstytucji 2017Święto Konstytucji 3 Maja w Krośnie obchodzone było również w sportowym duchu. W tym dniu odbył się XIX Krośnieński Bieg Konstytucji i marsz Nordic Walking, których organizatorami byli: Prezydent Miasta Krosna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Krośnieńskiego.


Wszyscy uczestnicy wyruszyli z Placu Konstytucji 3 Maja, a meta zlokalizowana była na stadionie MOSiR Krosno przy ul. Bursaki. Na starcie nie zabrakło też przedstawicieli naszej szkoły. W konkurencji biegowej na dystansie 7 km reprezentował nas p. Artur Panaś, natomiast w marszu Nordic Walking uczennica Klaudia Drzyzga (kl. I TŻ) oraz p. Krzysztof Gierlasiński.


W ten sposób mogliśmy na sportowo uczcić wydarzenie w historii ojczyzny, a tym samym wziąć udział w imprezie będącej częścią oficjalnych obchodów Święta Konstytucji w naszym mieście.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.