Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

„Coraz bliżej święta…”

wigilia 2017W dniu 15 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się „Spotkanie Wigilijne” nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na które zostali zaproszeni także przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani nauczyciele.


Spotkanie rozpoczęło się od powitania Wszystkich przybyłych przez Dyrektora Szkoły P. Ewę Starowiejską, a następnie części artystycznej, na którą składała się Świąteczna niespodzianka czyli „Pokaz Fryzur Świąteczno – Karnawałowych” przygotowany przez uczennice z klasy IV TF wraz z nauczycielami zawodu p. Danutą Gnap i p. Lilianą Sawaryn oraz program pt. „Coraz bliżej święta” przygotowany przez zespół Admiratio, którego opiekunem jest P. Wojciech Bazan. W Zespole Admiratio wystąpiła gościnnie absolwentka i wokalistka Marta Topolska.

Po części artystycznej, głos ponownie zabrała Dyrektor naszej szkoły P. Ewa Starowiejska, która podziękowała młodzieży i opiekunom za wprowadzenie w świąteczno – noworoczne klimaty i zaprosiła Wszystkich na „Wieczerzę wigilijną”.

„Spotkanie wigilijne” upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracował: Danuta Gnap, Liliana Sawaryn i Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.