„Coraz bliżej święta…”

wigilia 2017W dniu 15 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się „Spotkanie Wigilijne” nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, na które zostali zaproszeni także przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani nauczyciele.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania Wszystkich przybyłych przez Dyrektora Szkoły P. Ewę Starowiejską, a następnie części artystycznej, na którą składała się Świąteczna niespodzianka czyli „Pokaz Fryzur Świąteczno – Karnawałowych” przygotowany przez uczennice z klasy IV TF wraz z nauczycielami zawodu p. Danutą Gnap i p. Lilianą Sawaryn oraz program pt. „Coraz bliżej święta” przygotowany przez zespół Admiratio, którego opiekunem jest P. Wojciech Bazan. W Zespole Admiratio wystąpiła gościnnie absolwentka i wokalistka Marta Topolska.

Po części artystycznej, głos ponownie zabrała Dyrektor naszej szkoły P. Ewa Starowiejska, która podziękowała młodzieży i opiekunom za wprowadzenie w świąteczno – noworoczne klimaty i zaprosiła Wszystkich na „Wieczerzę wigilijną”.

„Spotkanie wigilijne” upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

Opracował: Danuta Gnap, Liliana Sawaryn i Wojciech Bazan