V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy – 26 Finał WOŚP Krosno

bieg wosp 201814 stycznia (niedziela) podczas 26 Finału WOŚP odbył się V Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Organizatorem Biegu był Sztab Finału WOŚP w Krośnie przy wsparciu i pomocy krośnieńskiej PWSZ.

Start i meta zlokalizowane były na krośnieńskiej starówce. Trasę 5 km, czyli 6 okrążeń uliczkami wokół Rynku, można było pokonać dowolną formą ruchu: sprintem, marszobiegiem czy nordic walking. W biegu wzięło udział 166 zawodników, a naszą szkołę reprezentowali: nauczyciel wf. p. Artur Panaś, a w nordic walking Izabela Baran, Monika Kielar, Magdalena Stec (kl. I TŻ), Klaudia Drzyzga ( kl. II TŻ) oraz p. Krzysztof Gierlasiński (nauczyciel wf).