Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Noworoczny wieczór kolęd i pastorałek

wieczor koled 201822 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się „Noworoczny wieczór kolęd i pastorałek”. Z tej okazji Dyrektor Szkoły P. Ewa Starowiejska i Zespół Admiratio zaprosili na to spotkanie nauczycieli, pracowników administracji i obsługi naszej szkoły, przedstawicieli Rady Rodziców, rodziców uczniów i absolwentów należących do zespołu oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników.


Program wieczoru obejmował występ Zespołu Admiratio z programem „Do Betlejem”, w którym zaprezentował m.in. kolędy i pastorałki ze swojej najnowszej świątecznej płyty pod tym samym tytułem oraz „słodki poczęstunek” przygotowany przez Panie Agatę Paradysz i Elżbietę Matusz wraz z uczennicami z kl. III TŻ: Patrycję Ćwiąkałę, Monikę Głowacką, Emilię Uliasz i Klaudię Tebich.
Był to wspaniały wieczór, który dostarczył wszystkim niezapomnianych przeżyć, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan – opiekun zespołu Admiratio

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.