Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA – KREATYWNY KUCHARZ

akademia kreatywny kucharz 2018Dnia 25.04.2018 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach Akademii Młodego Zawodowca, na którą przybyli uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 15 w Krośnie.

W czasie tych zajęć uczniowie poprzez zabawę dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy. Rozpoznawali składniki, uczyli się jak je ze sobą łączyć, wspólnie pracując przy tworzeniu efektu ostatecznego. Uczniowie naszej szkoły z klas 3 C/K oraz 2 K/W pracowali wraz z dziećmi, zdobywając podczas tych zajęć umiejętności przydatne im w życiu codziennym. Dzięki nim uczniowie się integrują, uczą współpracy i współdziałania. Zajęcia kulinarne są bardzo lubiane przez dzieci także ze względu na wspólną degustację wykonywanych potraw. Najwspanialszy moment to radość ze wspólnie zrobionej potrawy. Młodzi adepci sztuki kulinarnej przygotowywali:
• kluski śląskie
• surówka z marchewki i winogron
• krem sułtański
• knedle z truskawkami i bitą śmietaną
• kopytka
• naleśniki z dżemem
• muffinki czekoladowe
Na koniec uroczystości zostały wręczone certyfikaty KREATYWNEGO KUCHARZA.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.