Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

IX Majówka Misyjna’ 2018

majowka misyjna 2018W dniu 8 maja 2018 r. Siostry Klawerianki i Wspólnota Misyjna „FURAHA”, Wolontariat Misyjny – Grupa „RAFIKI” z naszej szkoły, której opiekunem i koordynatorem jest P. Wojciech Bazan, Radio FARA, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie...

– klasa fryzjerska I TF: Paulina Czaja, Aleksandra Kuźnar, Olga Szukała, Weronika Paluch, Marlena Kubacka, Izabela Baran, Magdalena Stec, Kamila Lubelczyk, Julia Delikat, Sara Kędra, Wiktoria Głód pod opieką P. Doroty Noga – opiekuna Wolontariatu Misyjnego oraz uczennic z kl. III TŻ – Emilii Uliasz i Klaudii Tebich, Grupa studentek z PWSZ w Krośnie przygotowali wspólnie IX MAJÓWKĘ MISYJNĄ pod hasłem: „Marzenia afrykańskich dzieci”.
Gościem specjalnym byli: o. Kazimierz Szymczycha Sekretarz Komisji Misyjnej Episkopatu Polski oraz s. Cinthia i s. Anthonia z Afryki.
Majówka odbyła się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie. Program obejmował: Spotkanie z Misjonarzem, Mszę Św., Konkurs „Afrykańskie stroje” i wiele innych atrakcji, jak: Wystawę Misyjną, „Wioskę i szkołę Afrykańską”, Cukiernię Bambo, Targ pod Baobabem, stoisko z pamiątkami misyjnymi, Fryzury Świata, Malowanie Twarzy oraz wspólne zabawy.
W imprezie wzięło udział ponad 1000 dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum województwa podkarpackiego.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.