Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Wycieczka w ramach Projektu Misyjnego

wycieczka 06 2018Uczniowie i absolwenci działający w Szkolnym Wolontariacie Misyjnym – Grupa RAFIKI wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem, w dniach 7 i 8 czerwca 2018 r. odbyła wycieczkę w Pieniny Słowackie i Polskie.

Wyjazd ten był w ramach Projektu Misyjnego, który grupa realizowała, w tym roku szkolnym, we współpracy ze Zgromadzeniem Sióstr Klawerianek w Krośnie. W programie wycieczki było m.in. zwiedzenie i zapoznanie się z historią Czerwonego Klasztoru (Słowacja) czy wejście na Przełęcz Szopka w Pienińskim Parku Narodowym. Wyjazd ten pozwolił młodzieży na poznanie pięknych zakątków Pienin po stronie słowackiej, jak również polskiej. Był też okazją na pogłębianie dobrych relacji w grupie i czasem na aktywny wypoczynek.

Opracował: mgr Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.