Kolejne zwycięstwo naszych uczniów!

zwyciestwo fryz 201813 października 2018 r. uczniowie kształcący się w klasach technikum usług fryzjerskich wspólnie z nauczycielami p. Małgorzatą Ciereszyńską, p. Ewą Długosz – Radoń, p. Danutą Gnap, p. Barbarą Kozdraś i p. Lilianną Sawaryn wzięli udział w Targach Beauty Expo w Rzeszowie. Celem targów było pokazanie najnowszych trendów w kosmetyce i fryzjerstwie.

W trakcie imprezy odbyły się również konkursy: fryzjerski „Upięcie wieczorowe - najnowsze trendy” oraz makijażowy „Awangarda w makijażu”. Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły: Łukasz Delikat - klasa IV TF, którego opiekunem jest pani Lilianna Sawaryn oraz Aleksandra Kuliga - klasa III TF, z opiekunem panią Małgorzatą Ciereszyńką. W konkursowe szranki stanęli uczniowie z 10 szkół m.in. z Rzeszowa, Mielca, Jasła, Jarosławia, Stalowej Woli i Krosna.
I miejsce w konkursie fryzjerskim zdobył Łukasz Delikat. Również I miejsce w konkursie makijażowym zdobyła Aleksandra Kuliga.
Cieszy fakt, że zarówno Ola, jak i Łukasz wykazali się dużą pracowitością, pomysłowością, dokładnością i fantazją . Ich trud został nagrodzony.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.