100 serc dla Niepodległej

sto serc 2018Rok 2018 w historii narodu polskiego wyznacza rocznicę szczególną - to już sto lat istnienia Polski niepodległej. 11 listopada czcimy pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo i możemy cieszyć się wolnością.

Z tej okazji w naszym kraju podejmowane są liczne inicjatywy dla upamiętnienia tego wydarzenia. Również uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im ks. St. Szpetnara w Krośnie zainicjowali akcję pt. "100 SERC DLA NIEPODLEGŁEJ." W związku z tą akcją już rozpoczęli prace związane z pieczeniem, a następnie dekorowaniem w barwach narodowych piernikowych serc.

SERCAMI NIEPODLEGŁOŚCI będą obdarowywać mieszkańców naszego miasta w dniu 4 XI 2018 r. w godz. 10.00 - 12.00 na krośnieńskim rynku, w ten wyrażając radość, że mamy wolną niepodległą Polskę.

Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie akcji : Małgorzata Mercik, Alicja Kus, Agata Paradysz, Elżbieta Matusz, Elżbieta Jaracz.

sto sercm 2018