Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Grupa RAFIKI w Radio FARA – Magazyn Misyjny

rafiki fara 2018W ramach Światowego Tygodnia Misyjnego, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę 21 października, Grupa RAFIKI, działająca w naszej szkole, podjęła się wspólnie z Siostrami Klaweriankami, realizacji Projektu Misyjnego, którego celem jest przygotowanie cyklu audycji radiowych pod nazwą „Magazyn Misyjny”.

Projekt ten jest realizowany we współpracy z Radiem FARA w Krośnie. Z tej okazji, w dniu 18 października br. w radiowym studio: Yulia Bereza i Angelika Noga wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem oraz s. Agata – przełożona Sióstr Klawerianek i s. Krystyna odpowiedzialna za projekt, nagrali wspólnie pierwszą audycję, która zostanie zaprezentowana na antenie Radio FARA, w dniu 22 października o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji.

Opracował opiekun Grupy RAFIKI:
Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.