My też pisaliśmy Dyktando Niepodległościowe

dyktando 20189 października 2018 r. o godzinie 13.00 Klasowi Mistrzowie Ortografii wzięli udział w pisaniu VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”, a tym samym znaleźli się w gronie uczniów, którzy pisali go jednocześnie w ponad 1600 szkołach sześciu województw.

W sali nr 21 zgromadzili się uczniowie wszystkich klas technikum i w ciągu 45 minut przypomnieli sobie nie tylko zasady ortograficzne, ale także fakty historyczne dotyczące walki Polaków o niepodległość.
Komisja konkursowa w składzie: pani Monika Delikat, pani Małgorzata Ciereszyńska i pani Małgorzata Płatek oceniła dyktanda zgodnie z zasadami oceniania zawartymi w regulaminie i wyłoniła zwycięzców.

Oto lista laureatów VI Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”

I miejsce – Ilona Kasprzyk
II miejsce – Natalia Bernaś