Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi

krew 2018Dnia 25 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość 10-lecia Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi połączona z obchodami 60-lecia działalności Honorowego Krwiodawstwa w Polsce.

Na obchody przybyli licznie zaproszeni goście – przedstawiciele władz samorządowych oraz terenowych oddziałów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, członkowie Szkolnych Klubów HDK PCK wraz ze swoimi opiekunami i dyrektorami szkół, a także ks. Prałat Tadeusz Buchowski - kapelan HDK PCK w Krośnie.
Program uroczystości obejmował: wystąpienia Pani Ewy Starowiejskiej – Dyrektora ZSP Nr 2, Pani Agaty Betlej, która przedstawiła krótką historię powstania Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi, część artystyczną przygotowaną przez Zespół Admiratio oraz wręczenie okolicznościowych statuetek z okazji Dni HDK PCK, ufundowanych przez Prezydenta Miasta Krosna i OR PCK w Krośnie. Wyróżnionych zostało 42 Honorowych Dawców Krwi - członków Szkolnych Klubów HDK PCK. W trakcie trwania obchodów Opiekunom Szkolnych Klubów HDK PCK wręczono także okolicznościowe listy i upominki ufundowane przez Dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie
Uroczystość przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze, która z pewnością na długo zapadnie wszystkim w pamięci. Dla naszej szkoły była to również okazja do kolejnego zaprezentowania się w środowisku lokalnym.

>>> obszerna fotorelacja

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.