Aktualności
D Z I E Ń    O T W A R T Y
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

bz 2020

Sprzątanie Świata – Polska 2018

sprzatanie swiata2 2018Tradycją naszej szkoły jest coroczne włączanie się w Akcję Sprzątania Świata. Ideą przedsięwzięcia jest praktyczna edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz kreowanie postaw przyjaznych środowisku.

W tym roku w ogólnoświatowe działania, zaangażowała się klasa III TŻ wraz z opiekunem, panią Wiolettą Lenik. Uczniowie z ogromnym zapałem uporządkowali okolicę szkoły, deptak wzdłuż rzeki Lubatówki oraz tereny dookoła Parku Jordanowskiego. Piękna, słoneczna, październikowa pogoda, prawdziwa „Złota Polska Jesień” sprzyjała podjętej akcji, podniosła świadomość ekologiczną uczestników, którzy utwierdzili się w przekonaniu, że należy z poszanowaniem traktować zasoby Ziemi.
Zebrane do worków odpady zostały przekazane lokalnej firmie odbierającej śmieci.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.