Dzień Edukacji Narodowej 2018

den 2018Dzień 12 października 2018 r. upłyną pod kątem życzeń i podziękowań nauczycielom za serce włożone w edukację i wychowanie młodzieży.

Ten świąteczny dzień zaczął się od otrzęsin klas pierwszych na małej sali gimnastycznej, a następnie o 11:30 zakończył się akademią z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej – na dużej sali gimnastycznej.
Jak zwykle nie zabrakło oryginalnych życzeń, kwiatów, słodkości, a dla ducha - Szkolny Kabaret „Złote Maliny” przedstawił skecz parodiujący nauczycieli w pokoju nauczycielskim w mistrzowskim wykonaniu przez grupę młodzieży w składzie: Mateusz Malina i Sylwia Chlebek z klasy IV TŻ, Ola Gancarz, Karolina Dytko, Adrianna Mateja i Ada Lichaj z klasy IV TF. Nie zabrakło także piosenek. Dedykowano je nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Zaprezentowano utwory muzyczne w wykonaniu Beaty Turczyńskiej z klasy (IV TF) i Oli Gancarz, oraz duet Mateusz Malina i Aleksandra Gancarz (gitara i śpiew).
Cała uroczystość odbywała się pod egidą Samorządu Uczniowskiego.

Opiekun SU Wiesław Wójcik