Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

licealiada reczna 2018W Szkole Podstawowej Nr 5 w Suchodole 9 listopada 2018 r. odbyła się licealiada w piłce ręcznej dziewcząt.

Były to dwudniowe zawody, w których to w pierwszym dniu w środę 7. 11. 2018 r. grupa I w składzie: I LO, II LO, ZSP Nr 5 i MZS Nr 5 – po rozegranych meczach na I miejscu z grupy wyszła drużyna z I LO a na II – ZSP Nr 5 (Turaszówka).
Grupa II, w ktorej grały zespoły ZSP Nr 4 (Naftówka), ZSP Nr 1 (Szczepanik) i ZSP Nr 2 (Szpetnar). Nasza szkoła zagrała świetne mecze. W fazie grupowej wygraliśmy z „Naftówką” 3 : 2 i ze „Szczepanikiem” 5 : 2. To dało nam I miejsce w grupie i mogliśmy grać w finale z I LO o zwycięstwo w zawodach. Mecz z „Kopernikiem” zaczął się bardzo dobrze.
Już w pierwszych minutach prowadziliśmy 2 : 0, ale w sumie przegraliśmy 3 : 5 co dało nam II miejsce w Licealiadzie. W meczu o III miejsce grał „Szczepanik” wygrał z „Turaszówką”. Podaję miejsca w licealiadzie:
I miejsce – I LO
II miejsce -ZSP Nr 2
III miejsce – ZSP Nr 1
i składy naszej drużyny i strzelone bramki:

LP

13.

Mateja Adrianna

IV TF bramkarz

Opiekunem drużyny był Wiesław Wójcik.