Finał Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

licealiada siatka12 2018W piątek 14 grudnia w hali MOSiR Krosno przy ul. Legionów odbył się finał Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt.

Szkoły ponadgimnazjalne powiatu miasta Krosna rywalizowały o awans i udział w rozgrywkach o wyższym szczeblu - wojewódzkim. W turnieju wzięły udział 4 drużyny, zespoły wyłonione w półfinałach – po 2 z każdej grupy: I LO, ZSP Nr 5, ZSP Nr 1 oraz ZSP Nr 2. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, a organizatorem zawodów finałowych było I LO Krosno. Mimo pełnego zaangażowania, nasze dziewczęta uplasowały się na IV miejscu, jednak sam udział w finale to sukces naszej drużyny.

Szkołę naszą reprezentowały uczennice:
1. Piróg Monika IV TF
2. Pernal Weronika II K/W
3. Głód Wiktoria II TF
4. Kubal Wiktoria I K/W
5. Krzywda Paula I TŻ
6. Bernaś Natalia I TA
7. Mateja Adrianna IV TF
8. Kuźnar Aleksandra II TF
9. Hryniak Kamila III TF

Opiekunem drużyny był Krzysztof Gierlasiński.