Świąteczne Wydanie Magazynu Misyjnego cz. 3

magazyn misyjny12 201819 grudnia 2018 r. Grupa RAFIKI wspólnie z Siostrami Klaweriankami, spotkała się w Radio FARA w Krośnie, żeby nagrać, tym razem – Świąteczne Wydanie Magazynu Misyjnego.

Myślą przewodnią programu były tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia w różnych zakątkach świata. O tym, jak wyglądają święta dowiemy się z listów misjonarzy. Gościem specjalnym tego wydania, była Siostra Izajasza Mochocka ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego – misjonarka z Boliwii, która będąc z nami w radio, opowiedziała o tym, jak przeżywa się te święta w Boliwii. Audycja zostanie zaprezentowana na antenie Radio FARA w dniu 24 grudnia o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do jej wysłuchania.

Opracował:
Opiekun Grupy RAFIKI – Wojciech Bazan