Aktualności
D Z I E Ń    O T W A R T Y
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

bz 2020

Szlachetna Paczka jest dniem cudów…

szlachetna paczka 2018Od dwóch lat jestem wolontariuszką rejonu Krosno w projekcie Stowarzyszenia Wiosna, pod nazwą Szlachetna Paczka. W tym roku to już XVIII edycja tego projektu, który niejednokrotnie połączył biednych i bogatych z terenu powiatu krośnieńskiego.

W Szlachetnej Paczce znalazłam się całkiem przypadkowo, odkąd pamiętam zawsze moją motywacją do życia była pomoc innym ludziom, nie oczekując nic w zamian. Wystarczy uśmiech drugiego człowieka, a dla mnie jest to największa radość, że mogłam pomóc.

01


Do projektu zaprosił mnie mój przyjaciel, który znając moje zalety i wady, wiedział, że właśnie w ten sposób będę mogła spełnić swoje marzenia. Poprzez udział w tym projekcie uświadomiłam sobie jak wiele jest ludzi, rodzin, dzieci, seniorów żyjących w naprawdę trudnych warunkach, bez wody, prądu, gazu a nawet dachu nad głową.

02


Szlachetna Paczka jest dniem cudów dla rodzin żyjących w biedzie i ubóstwie. Szczególne znaczenie ma duże zaangażowanie wolontariuszy, ale nie zawsze usłyszymy słowo „dziękuję”. Ale jesteśmy zespołem, jedną wielką rodziną, która się wspiera w trudnych chwilach i to dzięki wspólnej motywacji znajdujemy siłę, by sprawiać radość milionom osób.

Klaudia Poręba, również wolontariuszka SKW ZSP Nr 2

03

04

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 225 gości oraz 0 użytkowników.