Warsztaty zdobienia pierniczków w SP Nr 7 w Polance

polanka 2018Tym razem zostaliśmy zaproszeni do przeprowadzenia warsztatów zdobienia cukierniczego do Szkoły Podstawowej Nr 7 w Polance.

Pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów gastronomicznych ZSP Nr 2 w Krośnie, uczestnicy warsztatów zgłębiali wiedzę nie tylko na temat różnych technik zdobienia i dekoracji ciasteczek, ale również wykonania lukru królewskiego i wielu innych ozdób, które użyte zostały do dekoracji.
Warsztaty zdobienia cukierniczego umożliwiają rozszerzenie wiedzy na temat dekorowania ciasteczek, a także nabycie szeregu praktycznych umiejętności, pozwalających na samodzielne przygotowanie ozdób piernikowych na różne okazje.