Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

XIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd - sukces naszej uczennicy

konkurs koled 201918 stycznia 2019 r. w Sali Widowiskowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Hej kolęda, kolęda” pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna. Organizatorem konkursu był Miejski Zespół Szkół Nr 2 w Krośnie.

W konkursie wzięło udział blisko 40 solistów w czterech kategoriach wiekowych:

Kategoria I – Szkoły Podstawowe (kl. I – III)

Kategoria II – Szkoły Podstawowe (kl. IV – VI)

Kategoria III – Gimnazja (kl. III) i Szkoła Podstawowa (kl. VII – VIII)

Kategoria IV – Szkoły Ponadgimnazjalne

oraz

zespoły wokalne i chóry szkolne (w liczbie 8).

Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnicy prezentowali jeden utwór z zarejestrowanym na płycie CD podkładem, bez dogrywanego wokalu. (kolęda tradycyjna, pastorałka lub piosenka bożonarodzeniowa) Powołane przez organizatorów Jury oceniało wykonawców w oparciu o następujące kryteria: warunki głosowe, muzykalność, interpretacja, dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny. Konkurs przebiegał na wysokim i dość wyrównanym poziomie.

W konkursie naszą szkołę reprezentowała uczennica należąca do Zespołu Admiratio: Maria Ginalska pod kierunkiem P. mgr Wojciecha Bazana. Zaśpiewała Ona utwór „Mario, czy już wiesz” i był to bardzo dobry występ. W naszej kategorii wiekowej nasza uczennica zajęła II miejsce. Jest to wspaniałe osiągnięcie. Dlatego z udziału w konkursie jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy.

Opracował:
Opiekun Zespołu Admiratio – Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.