Szkolne zawody pływackie

plywanie 2019Dnia 21 stycznia 2019 na basenie przy ul. Wojska Polskiego odbyły się Szkolne Zawody Pływackie.

Cel, które przyświecał organizatorom zawodów to przede wszystkim popularyzacja pływania wśród młodzieży jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój. W zawodach wzięło udział 9 uczniów naszej szkoły w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Każdy z uczestników startował indywidualnie i miał do przepłynięcia dowolną techniką dystans 25 m. Zawodnicy mogli wykonać dwie próby, ale lepszy wynik decydował o kolejności miejsc. Sportowe zmagania odbywały się w obecności uczennic z kl. II TF i III TF. Zawody zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: p Artur Panaś i p. Krzysztof Gierlasiński a wspomagali ich wychowawcy z ramienia OHP p. Dorota Wais i p. Jolanta Ochęduszko.

Wyniki zawodów:
Dziewczęta: