Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Tarnobrzegu

fryz tarnobrzeg 2019W dniu 5 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu odbył się Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega pod hasłem przewodnim „Wieczorowa fryzura awangardowa z elementem warkocza”.


Do konkursu przystąpili uczniowie uczący się w klasach fryzjerskich z 9 szkół województwa podkarpackiego min: Krosna, Jasła, Tarnobrzega , Rzeszowa, Mielca, Sędziszowa Małopolskiego, Janowa Lubelskiego, Jeżowa.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV, wielokrotni zdobywcy miejsc na podium w konkursach fryzjerskich, Anna Zając i Łukasz Delikat, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed komisją w składzie: Dyrektor szkoły Pan dr Marcin Pilarski, P. Kateryna Koralova – Mistrzyni Świata, Europy oraz Ukrainy we fryzjerstwie, oraz mistrzowie i właściciele salonu fryzjerskiego Pan Piotr Przywara i Pani Bożena Ogórek.

Tym razem zaszczytne miejsca powędrowały do uczniów szkół:
I miejsce - Anna Stefanyk ZSP Nr 1 w Tarnobrzegu,
II miejsce – Katarzyna Sajdak z ZST w Janowie Lubelskim
II miejsce Iwona Kowal z ZS w Jeżowem.

Wszystkim zawodnikom, tym na podium i tym, którzy godnie walczyli o podium, serdecznie gratulujemy. Po zakończeniu konkursu gość specjalny Pani Kateryna Koralova zaprezentowała przed publicznością zgromadzoną na sali fryzurę wieczorową zgodną z najnowszymi trendami.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.