Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Magazyn Misyjny cz. 5 – Grupa RAFIKI w Radio FARA

fara 02 201918 lutego 2019 r., Grupa RAFIKI, tym razem w dość okrojonym składzie z uwagi na trwające ferie, wraz z opiekunem i Siostrami Klaweriankami, spotkała się w Radio FARA w Krośnie, żeby nagrać piąty już odcinek audycji misyjnej pt. „Magazyn Misyjny”.

Tym razem w programie usłyszymy o sytuacji na misjach w Ameryce Południowej dokładnie mówiąc w Peru oraz tradycyjnie już w krajach afrykańskich: w Kamerunie i Sudanie Południowym. Audycja zostanie zaprezentowana na antenie Radio FARA w poniedziałek 18 lutego o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do jej wysłuchania.

Opracował:
Opiekun Grupy RAFIKI – Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.