Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

„Spotkania z ciekawymi ludźmi”

spotkanie samborska 2019Dnia 13 marca 2019 r. odbyło się spotkanie z panią Stanisławą Samborską – Mistrzynią Fryzjerstwa. Pani St. Samborska to niezwykła osoba, która poprzez własny przykład uczy, czym są marzenia i jak można je realizować.

Postać pani Stanisławy Samborskiej jest interesująca również z tego względu, że mając swoje pasje i talent potrafiła przezwyciężać trudności i zdobywać w 2. połowie XX w. najwyższe laury na międzynarodowych konkursach fryzjerskich oraz czołowe miejsca na szczeblach ogólnopolskich. Pani Stanisława Samborska opowiadała uczniom o tym, jak zdobywała wiedzę, z jakimi problemami spotykała się w trakcie nauki, jak rozwijała swoją wyobraźnię, jak walczyła z brakiem kosmetyków fryzjerskich. Uczniowie klas: II TF, I TF, IF mogli obejrzeć zdjęcia, artykuły w czasopismach i gazetach, a także medale i puchary, które zostały zaprezentowane na spotkaniu.

Barbara Kozdraś, Barbara Lągawa - Dereń

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.