Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje powiatowe

otwp 201913 marca 2019 r. w remizie OSP Turaszówka odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

OTWP ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

02


Pierwszym etapem tego Turnieju był pisemny test. Przystąpiło do niego dwoje uczniów naszej Szkoły: Adrianna Mateja (IV TF) i Piotr Grocholski (II K/W). Niestety nie udało im się zakwalifikować do kolejnego etapu, czyli do odpowiedzi ustnych i na tej części zakończyli swój udział w Turnieju.
Ada była jedyną dziewczyną startującą w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.
Uczniów do OTWP przygotowywał p. Artur Panaś.

01

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.