Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

„Wieczór poetycko – muzyczny” w naszej szkole

wieczor admiratio 201921 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie odbył się wyjątkowy Wieczór poetycko – muzyczny, na którym młodzież należąca do Zespołu Admiratio, Kabaretu „Złote Maliny” oraz klas maturalnych z technikum fryzjerskiego i technikum gastronomicznego, przygotowała program pt. „Wszystko ma swój czas”.

W części artystycznej młodzież opowiedziała swoją historię pobytu w naszej szkole, uczniowie klasy fryzjerskiej przygotowali „Wiosenny pokaz fryzur, makijażu i mody”, natomiast młodzież klasy gastronomicznej przygotowała „Słodki poczęstunek przy kawie i herbacie” – wszystko odbyło się pod czujnym okiem nauczycieli uczących przedmiotów zawodowych i jednocześnie wychowawców.
Była to wyjątkowa impreza, ponieważ tym spotkaniem uczniowie chcieli podziękować swoim Rodzicom, Sponsorom, Wychowawcom, Dyrekcji, Nauczycielom opiekunom zespołu i kabaretu, za wszelkie dobro, które otrzymali od Nich przez cztery lata nauki. Było to również pożegnanie, bo tym występem Zespół Admiratio i Kabaret „Złote Maliny” zakończył swoją działalność, a młodzież klas maturalnych wkrótce opuści mury naszej szkoły.
Wszystkim zaproszonym, spotkanie minęło w miłej i sympatycznej atmosferze.

Opracowali:
Alicja Kus, Aneta Nowotyńska i Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.