Licealiada – indywidualno – drużynowe biegi przełajowe

licealiada biegi 2019Dnia 28 marca 2019 r. na obiektach MOSiR w Krośnie przy ul. Bursaki odbyły się indywidualno – drużynowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu – Krosno. Organizatorami zawodów, będących eliminacją do etapu rejonowego byli nauczyciele wychowania fizycznego ZSP Nr 2 w Krośnie.

W biegach drużynowych w kategorii dziewcząt wzięło udział 5 szkół: ZSP Nr 1, ZSP Nr 2, ZSP Nr 5, I LO, II LO a w kategorii chłopców 6: ZSP Nr 3, ZSP Nr 4, ZSP Nr 5, MZS Nr 5, I LO, II LO.
Naszą szkołę reprezentowali:
1. Sikorska Zuzanna I TF
2. Piaskowy Klaudia I TF
3. Krzywda Paula I TŻ
4. Majcher Magdalena I TŻ
5. Kuliga Aleksandra III TF
6. Kwolek Bernadetta IV TF

Opiekunem drużyny był p. Krzysztof Gierlasiński.
Dziękujemy również młodzieży, która zaangażowała się w przygotowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów: Kuźnar Aleksandrze (II TF), Wiśniowskiej Natalii (II TF), Kasprzyk Katarzynie (I TF), Kocur Ewelinie (I TF), Patlewicz Gabrieli (I TF), Rymarz Kindze (I TŻ), Borek Martynie (I TŻ), Jakiele Weronice (I TF).