Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Dzień Hiszpański

pwsz dzien hiszpanski 2019W dniu 1 kwietnia 2019 r. uczniowie klas II TŻ i IV TŻ wzięli udział w trzeciej edycji Dnia Hiszpańskiego "Specyfika Katalonii" organizowanego przez Zakład Filologii Angielskiej PWSZ w Krośnie, który od czterech lat prowadzi popularną specjalność – filologia angielska z językiem hiszpańskim.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji w postaci konkursów oraz wykładów. Spotkanie rozpoczęło się wykładem pana Xaviera Farre - wykładowcy Instytutu Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, poety i tłumacza z Katalonii. Następnie uczniowie wzięli udział w Teleturnieju „Jaka to melodia?”, Quizie wiedzy o Hiszpanii oraz Konkursie kulinarnym. Następnie studenci II i III roku specjalności filologia angielska z językiem hiszpańskim podzielili się wrażeniami z pobytu na wymianie studenckiej w Hiszpanii oraz zdobytą wiedzą związaną z kulturą hiszpańską i latynoską. 

Adriana Skrzęta i Aneta Faber zajęły I miejsce w Konkursie kulinarnym, zaś Mateusz Malina i Julia Bereza zajęli II i III miejsce w Teleturnieju „Jaka to melodia?”.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.