Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

„KROSNO WIOSNĄ” – akcja ekologiczna

krosno wiosna 201927 kwietnia 2019 r. odbyła się już trzecia edycja akcji „Krosno Wiosną” organizowana przez Urząd Miasta Krosna.


Podczas spotkania urzędnicy wspólnie z mieszkańcami oraz uczniami naszej szkoły, posadzili pnącza i krzewy przy „Psim Parku” na osiedlu Traugutta. Wydarzenie miało głównie na celu rozpowszechnienie świadomości ekologicznej. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali piknik z szeregiem atrakcji, który odbywał się w Ogródku Jordanowskim.
Uczniowie ZSP Nr 2 brali udział w pokazie ptaków drapieżnych, konkursach przyrodniczych zorganizowanych przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie oraz loterii z cennymi nagrodami. Duże zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego oraz aktywne uczestnictwo pozwoliło uczniom wzbogacić wiedzę przyrodniczą.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.