Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Zajęcia w Akademii Młodego Zawodowcy dobiegły końca

amz 05 2019Ostatnie w tym roku zajęcia w naszej Akademii Młodego Zawodowcy odbyły się pod hasłem ,,Truskawki - królowe maja” oraz ,,Wiosenne loczki
i warkocze”.


Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Świerzowej Polskiej wzięli udział w warsztatach kulinarno - kelnerskich oraz fryzjerskich. W pracowni gastronomicznej królowały truskawki w postaci następujących potraw: knedle z truskawkami, koktajle truskawkowe, naleśniki z truskawkami, pancakes z sosem truskawkowo – jogurtowym.
Na główkach małych modelek można było podziwiać warkoczyki, koczki i loczki. Dzieci były zachwycone zajęciami, bez problemu wskazywały narzędzia, które są używane przy wykonywaniu czynności zawodowych.

Podsumowując….
W bieżącym roku szkolnym naszą Akademię ukończyło 186 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Krosna, Szczepańcowej, Ustrobnej, Królika Polskiego, Świerzowej Polskiej, Korczyny oraz Roztok. W trakcie zajęć odbywały się warsztaty kulinarne, kelnerskie, cukiernicze, fryzjerskie i kosmetyczne. Zarówno dzieci uczestniczące w zajęciach, jaki i ich opiekunowie byli pod wrażeniem różnorodności warsztatów.
Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 291 gości oraz 0 użytkowników.