Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

VI Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizowane przez WSPiA – Rzeszowską Szkołę Wyższą

wspia 2019W dniu 22 maja uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: panią Ewą Długosz-Radoń oraz panią Wiolettą Lenik, brali udział w Święcie Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Rzeszowie.

W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Leopold Lis-Kula – młody patriota wzorem do naśladowania dla młodzieży XXI wieku”. Po części inauguracyjnej, prowadzonej przez prof. Jerzego Posłusznego, Rektora WSPiA, uczniowie brali udział w pokazie musztry paradnej, wykładach nt. „Historia i teraźniejszość polskiej kryminalistyki” oraz dotyczącego zwalczania cyberprzestępczości, inscenizacji zatrzymania niebezpiecznych przestępców, neutralizacji ładunku wybuchowego, pokazie samoobrony i technik interwencyjnych. Największą atrakcją dla młodzieży z ZSP Nr 2 w Krośnie okazały się warsztaty kryminalistyczne pod hasłem „Bądź jak Sherlock Holmes” oraz prezentacja Podkarpackiego Centrum Kryminalistycznego, Kryminologii i Medycyny Sądowej. Udział w imprezie umożliwił uczestnikom poszerzyć wiedzę na temat współczesnych zagrożeń, pogłębić swoje zainteresowania oraz zweryfikować oczekiwania co do przyszłej edukacji czy pracy zawodowej w sektorze bezpieczeństwa wewnętrznego.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 313 gości oraz 0 użytkowników.