Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

„Nadzieja zawieść nie może” (Rz 5, 5)

pola nadziei2 2019W dniu 4 października 2019 r. w krośnieńskim Hospicjum zainaugurowaliśmy XII edycję Krośnieńskich Pól Nadziei.

Przedstawicielki Szkolnego Klubu Wolontariusza Martyna Babczyńska i Julia Krupska pod opieką Pani Grażyny Litwin wzięły udział we Mszy Św. i symbolicznym sadzeniu żonkili przed Hospicjum. Otrzymaliśmy również kilkadziesiąt cebulek żonkili, które 10 października posadziliśmy przed szkoła. Poletko przygotował pan Rafał Hejnar, kwiaty posadzili: Martyna Babczyńska, Daniel Jastrząb, Milena Wacławska, Wiktoria Zajdel, pani Grażyna Litwin. Żonkilowa cebulka zasadzona jesienią, wiosną odradza się i rozkwita jako piękny kwiat, który od wieków uznawany jest za znak nadziei. Będziemy doglądać, by na wiosnę nasze „Szkolne Pole Nadziei” pokryło się żółtym dywanem.

Opiekun SKW: Grażyna Litwin

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 302 gości oraz 0 użytkowników.