Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

„Nie bij mnie, kochaj mnie” – finał akcji

mis final 2019Społeczność naszej szkoły po raz kolejny włączyła się w kampanię społeczną WOŚP nagłaśniającą problem przemocy wobec dzieci. Symbolicznie obandażowane „pluszaki” wolontariusze umieścili w strategicznych punktach Krosna.

Liczy się reakcja, mamy nadzieję, że przechodnie nie będą obojętni wobec przesłania jakie niesie miś. Zabawki pluszowe, środki opatrunkowe, przywieszki podarowali: Julia Krupska, Martyna Liana, Daniel Jastrząb, Nikola Gondela, Milena Wacławska, Klaudia Poręba, Martyna Babczyńska, Mariola Marszałek, Michał Czekański, p. Magdalena Dubiel-Raś, p. Grażyna Litwin, Rada Rodziców ZSP Nr 2 w Krośnie. Pluszaki do akcji przygotowali: Daniel Jastrząb, Nikola Gondela, Milena Wacławska, Julia Krupska, Martyna Babczyńska, Emilia Petka, Iza Zych, Julia Zych, Mariola Marszałek, Michał Czekański. Wsparła nas również młodzież biorąca udział w Akcji Bicia Rekordu w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w Naszej Szkole. Dziękujemy za każdy gest, każdego misia, każde dobre słowo. (#HistoriaMisia)

koordynator akcji: Grażyna Litwin

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.