Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Konkurs Edukator Roku 2019

Wystartował Edukator Roku 2019 z pulą nagród 15 tys. złotych. Laureatów wybiorą uczniowie i jury. Organizowany przez serwis edukacyjny Brainly konkurs zrodził się z wdzięczności dla pedagogów. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie, ponieważ nominacje zgłaszają w nim sami uczniowie.

Konkurs organizowany jest od 2017 r., a w ubiegłym roku laureatką głosowania została pani Jolanta Rzeźnik, nauczycielka fizyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Puławach. W tym roku nominacje pedagogów można zgłaszać na stronie edukatorroku.pl. Po etapie nominacji rozpocznie się internetowe głosowanie na najlepszego nauczyciela, które potrwa do 11.11.2019 r.

W konkursie przyznane zostaną 3 nagrody rzeczowe o łącznej wartości 15 000 zł. Nagrodę specjalną otrzyma również autor najciekawszego uzasadnienia zamieszczonego na stronie edukatorroku.pl.

Podsumowaniem konkursu będzie gala finałowa w dniu 19.11.2019 r., na której wystąpienie wygłosi m.in. Dorota Zawadzka. W skład Jury wchodzą: Marek Michalak, Dorota Zawadzka, Magda Maciak, Małgorzata Janina Berwid.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.