Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Otrzęsiny

otrzesiny 2019Pod koniec października w naszej szkole odbyło się rytualne przyjęcie uczniów klas pierwszych w poczet braci uczniowskiej. Organizacja szkolnych otrzęsin to tradycja stara jak system edukacji.

W związku z tym także w tym roku nie mogło zabraknąć tej imprezy w kalendarzu imprez szkolnych. Starsi koledzy – uczniowie klas drugich przygotowali szereg konkurencji, które potwierdzały gotowość wszystkich do zabawy, współpracy i rywalizacji. Przy dźwiękach muzyki uczestnicy zdobywali kolejne punkty. Nagrodą był certyfikat uprawniający zwycięzców do dnia bez pytania. Było pisanie i recytacja wierszy na temat klasy, konkurencje sprawnościowe i test smaków. A to tylko część atrakcji. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą o szkole, ale także talentem artystycznym oraz sprawnością manualna i fizyczną. Pierwszoklasiści bawili razem z wychowawcami i dyrekcją. Nikt nie zapomniał zabrać ze sobą dobrego humoru, gwarancji dobrej zabawy.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.