Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Kolejny Festiwal Fryzjerski Hair Fair przeszedł do historii

targi fryzjerskie 201923 listopada br. młodzież kształcąca się w naszej szkole w zawodzie technik usług fryzjerskich i fryzjer, wspólnie z opiekunami p. Barbarą Kozdraś, Małgorzatą Ciereszyńską i Anetą Nowotyńską uczestniczyła w pierwszym dniu Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair.

Jest to święto fryzjerstwa organizowane corocznie w Katowicach. Młodzież mogła z bliska przyjrzeć się pracy wybitnych fryzjerów, stylistów, barberów, pracujących w Polsce, jak za granicą, uczestniczyć w pokazach i wykładach, a także zapoznać się z ofertą narzędzi oraz kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Kolejny Festiwal już za rok!

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.