Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Wyróżnienie na Konkursie Literackim

konkurs literacki 2019Po raz dwudziesty młodzi poeci i prozaicy, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, spotkali się w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej na uroczystym rozstrzygnięciu Krośnieńskiego Konkursu Literackiego, które odbyło się 18 grudnia 2019 r. w Czytelni Głównej biblioteki.


W Konkursie wzięli udział również nasi uczniowie, którzy przesłali prace w kategorii poezji i prozy. Reprezentowali nas: Angelika Źrebiec z klasy II TF/TA, Marek Krzysztyniak I TF/TA – podopieczni p. M. Delikat oraz Zofia Kubit II TŻ/TTŻ – podopieczna p. M. Płatek.
Angelika Źrebiec otrzymała wyróżnienie za wiersz „Krośnieńskie uliczki”.
Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krosna i Starosty Powiatu Krośnieńskiego, współorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej. W XX edycji wzięło udział 96 uczestników. Utwory oceniało jury pod przewodnictwem Mariusza Kalandyka – poety i krytyka literackiego.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.