Pomagamy dzieciom z Cabo Verde – Słodki dzień

slodki dzien 202019 lutego 2020 r. Grupa Misyjna RAFIKI przygotowała dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień”.

Siostra Jolanta ze Zgromadzenia Sióstr Klawerianek pracująca na Wyspach Zielonego Przylądka, napisała:

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI ZESPOŁU SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 W KROŚNIE I GRUPIE RAFIKI
za modlitwę i dotychczasowe wsparcie dzieła misyjnego, jakim jest „Pomoc Dzieciom na Cabo Verde”.
Mam również nadzieję, że będziecie kontynuować Waszą działalność i nadal wspierać to wielkie misyjne dzieło.
Z modlitewną pamięcią
s. Jolanta Burdak, Klawerianka

Przypomnę Wszystkim, że dzięki m.in. takiej akcji, jak „Słodki dzień” możemy zebrać fundusze na doposażenie przedszkoli w zabawki, przybory szkolne i inne potrzebne sprzęty. Nasza pomoc jest dla Nich bezcenna.
Przypominamy również, że wspomniana Akcja prowadzona jest we współpracy z Siostrami Klaweriankami. Dziękujemy Wszystkim, którzy po raz kolejny wzięli w niej udział i pomogli w ten sposób dzieciom mieszkającym na Cabo Verde.

Jesteście Wspaniali !!!

Opracował opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan