Konkurs na kartkę świąteczną

kartka swiateczna 2020W dniu 3 stycznia 2020 roku odbył się konkursu na ,,Najładniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim". Do rywalizacji przystąpiło 13 uczniów z różnych klas. Każdy przygotował pracę w swoim stylu.

Jury w składzie : Agata Betlej, Barbara Lągawa-Dereń, Iwona Milczek-Hejnar oraz Monika Jazienicka oceniało prace w oparciu o 4 kategorie: wykonanie, poprawność językowa, pomysł i estetyka.
Jury przyznało I miejsce : JUSTYNA BOCZAR - klasa 2 TŻ/TTŻ
II miejsce : AGATA WOŹNIAK - klasa 2 K/W
III miejsce: PAULINA ŚWIĄTEK - klasa 2 TF/TA

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego: Iwona Milczek-Hejnar oraz Monika Jazienicka.