Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Prośba o wsparcie

W związku z apelem mamy jednej z uczennic naszej szkoły, która podjęła się z córką szycia maseczek dla pracowników fabryk, zwracamy się z prośbą do uczniów, rodziców i nauczycieli o wsparcie pomysłodawczyni. Wsparcie może dotyczyć dostarczenia tkanin bawełnianych, gumy krawieckiej oraz zaangażowania osób, które potrafią szyć w akcję. 

Maski ochronne bawełniane mają bardzo szerokie zastosowanie. Chronią przed kurzem, pyłem, zmniejszają ryzyko przedostawania się drobnoustrojów oraz ich rozprzestrzeniania, a przede wszystkim są wielokrotnego użytku, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas.

Osoby zainteresowane akcją prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 889492339

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.