Gala Służby Zdrowia

gszW Regionalnym Centrum Pogranicza w Krośnie 23 października 2015 r. odbyła się uroczysta gala, na której podsumowano Projekt "Zostań Mecenasem Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie" oraz wyniki III edycji Plebiscytu Medycznego.

W ten sposób kolejny raz obchodzono Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Po części oficjalnej zgromadzeni gości mogli uczestniczyć w bankiecie przygotowanym przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Przygotowania do obsługi gastronomicznej tak prestiżowej imprezy zaczęły się dużo wcześniej od uzgodnienia menu. Następnie kilka dni sporządzano potrawy i na koniec w dzień św. Łukasza - patrona lekarzy w holu RCKP zorganizowano stół szwedzki oraz obsługę kelnerską. Uczennice stanęły na wysokości zadania, wykazały się ogromną kreatywnością w doborze menu, fachowością organizacji pracy w nowym, nieznanym miejscu (szpitalna kuchnia) oraz elegancją i kulturą podczas obsługi gości (300 osób). Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wsparcia nauczycielek, które dołożyły wszelkich starań, aby przygotować uczennice do sprostania tak dużym wymaganiom. Tytaniczna praca zespołu została doceniona przez gości i organizatorów, którzy wyrazili swoją wdzięczność i nadzieję na współpracę w następnym roku.

Za godne reprezentowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym OGROMNE PODZIĘKOWANIA!!! należą się paniom: Halinie Szpiłyk, Agnieszce Gonet, Annie Kustroń oraz uczennicom z klas: IITŻ, IIITŻ, IVTŻ,  Kindze Baran, Ani  Prach, Dominice Nehir, Kamili Owczarskiej, Krysi Jaworskiej, Justynie Malig, Kindze Niemiec, Adzie Pańko, Żanecie Dudzik, Justynie Kasprzyckiej, Karolinie Czaji, Karolinie Zadrożnej, Justynie Stachyrak, Kamili Mosoń, Natalii Tłuściak.