V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Sieci Sklepów „S”

turniej pilki noznej 2016W dniu 22 stycznia 2016 r. na hali sportowej MOSiR Krosno odbyła się kolejna edycja turnieju, zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie oraz Dyrektora sieci Sklepów „S" pana Wiesława Mezglewskiego.

W V Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Sieci Sklepów „S" wzięło udział 8 drużyn. Wśród nich obrońca tytułu - Stredna Odborna Szkola Podnikania z Preśova oraz po rocznej przerwie ZSP Nr 3 z Krosna.

W I grupie znalazły się: Stredna Odborna Szkola Podnikania z Preśova (Słowacja) – mistrz poprzedniej edycji, ZSP Nr 5 w Krośnie (Elektryk), ZSP Nr 3 (Mechanik) oraz gospodarz zawodów ZSP Nr 2 w Krośnie (Bursa).

II grupa to: ZSP Nr 4 w Krośnie (Naftówka), Miejski Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie (Budowlanka), ZSP Nr 1 w Krośnie (Szczepanik) oraz II LO w Krośnie.

WYNIKI MECZÓW

karne

FINAŁ

ZSP Nr 4 Krosno 4 : 2 SOSP Preśov

Imprezę, która miała atrakcyjną oprawę prowadził i komentował p. Roman Żdan. Dzięki zaangażowaniu dyrektora sieci Sklepów „S" wsparcie organizacyjne zawodów zapewniły firmy: Sklepy S, Supermarket eSka, „Coca-Cola", Grupa Polskich Sklepów Spożywczych PASSA, biuropromocji.pl, Bank Millennium oraz Cech Rzemiosł Różnych, które ufundowała napoje i upominki. Patronat medialny sprawował tygodnik regionalny „Nowe Podkarpacie" (p. Andrzej Józefczyk), a o zabezpieczenie medyczne zadbała klasa ratownicza z ZSP Nr 4 w Krośnie wraz z opiekunem p. Zbigniewem Moskalem.
Zawody sędziowali przedstawiciele OKS Krosno: p. Leszek Śnieżek, p. Maciej Wołek.

Organizatorzy ufundowali dla wszystkich drużyn piękne puchary i dyplomy. Wręczone zostały także nagrody indywidualne:
- Najlepszy bramkarz: Hubert Niemiec (ZSP Nr 4)
- Król strzelców: Konrad Rymarczyk (ZSP Nr 4) - 10 bramek

Szkolnymi koordynatorami imprezy byli p. Artur Panaś i p. Krzysztof Gierlasiński, organizator oprawy zawodów i dopingu na trybunach. Swój wkład wnieśli także pozostali nauczyciele wychowania fizycznego z ZSP Nr 2 w Krośnie (p. dyr. Ewa Starowiejska, p. Hubert Wilk i p. Piotr Płatek) którzy czuwali nad sprawnym przebiegiem turnieju, a także p. v-ce dyr. Agata Betlej, p. Halina Szpiłyk, p. Agata Paradysz, p. Agnieszka Gonet, p. Elżbieta Jaracz, p. Alicja Kus i p. Anna Kustroń, które przygotowały smaczny poczęstunek. Swoją pomoc zaoferowali też wychowawcy z ramienia OHP – p. Dorota Wais - Mikosz i p. Stanisław Machowicz.
Oczywiście duże słowa uznania należą się także uczniom naszej szkoły, którzy pomagali zorganizować zawody, a także tym wszystkim którzy głośno kibicowali swoim kolegom na trybunach.

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ TURNIEJU

1. ZSP Nr 4 Krosno
2. Stredna Odborna Szkola Podnikania z Preśova (Słowacja)
3. ZSP Nr 3 Krosno
4. II LO Krosno
5. ZSP Nr 5 Krosno
6. MZS Nr 5 Krosno
7. ZSP Nr 1 Krosno
8. ZSP Nr 2 Krosno

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REPREZENTACJA ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W KROŚNIE

1. Sochacki Mateusz II F/W
2. Bułdak Jakub III K/W
3. Kasprzyk Kamil II F/W
4. Szymkowicz Gabriel III K/W
5. Materowski Daniel II F
6. Malinowski Daniel II C
7. Wilk Patryk II C
8. Gierlasiński Bartosz IV TG
9. Folcik Hubert I TF
10. Nowiński Łukasz III TŻ
11. Czekański Michał I TŻ
12. Drzyzga Rafał I F/W

Opiekun drużyny: Artur Panaś

Sprawozdanie przygotował: Artur Panaś.