Pola Nadziei

pola nadziei 2016Już po raz VIII w promieniach wiosennego słońca rozkwitły nasze żonkilowe Pola Nadziei.

"Cały rok czekałem na ten dzień" - tymi słowami rozpoczął kwestowanie 9-letni wolontariusz, który w niedzielę 10 kwietnia 2016 r. wręczał żonkile darczyńcom Krośnieńskiego Hospicjum. Z koszami pełnymi kwiatów nadziei kwestowali: Przemuś Płatek, Paulinka Mikosz, Milenka Raś, Michałek Samson, Kinga Ciupak, Sebastian Ciupak, Natalia Tłuściak, Kamila Mosoń, Paulina Kielar, Dorota Baran, Oliwia Dadańska, Marta Szewczyk, Justyna Raś, Szymon Przewoźniak, Wioleta Kardasz, Magdalena Kozicka oraz opiekunowie pani Dorota Wais (wychowawczyni ze Środowiskowego Hufca Pracy 9-1 w Krośnie), pani Małgorzata Płatek, pani Magdalena Dubiel-Raś, pani Wioletta Lenik, pani Grażyna Litwin.
Piękne kwiaty wykonali: pani Elżbieta Prugar, Katarzyna Prugar, Klaudia Twaróg, Karolina Liput, Kamila Mosoń, Brygida Leśniak, Bernadetta Kwolek, pani Grażyna Litwin.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim za hojność i życzliwość.