Występy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Występy

W sobotę 7 stycznia 2012r. w domu Sióstr Klawerianek w Krośnie odbył się „Opłatek Misyjny”. Wśród zaproszonych były dzieci, młodzież i dorośli, którzy na co dzień, w różny sposób, wspierają dzieła misyjne.

Honorowymi Gośćmi byli Misjonarze Matki Bożej Pocieszenia, o. Sylwan Stock z Tanzanii oraz o. Ashenafi Abebe z Etiopii, którzy w trakcie spotkania podzielili się misyjnymi doświadczeniami w ojczystych krajach, jak również opowiedzieli o swojej pracy w Polsce. Spotkanie było również pewnym podsumowaniem cyklu misyjnych audycji radiowych dla dzieci pod hasłem „I Ty, możesz zmienić świat na lepszy – wyprawa misyjna dzieci do Afryki. Stąd wzięła w nim również udział młodzież z Misyjnej Wspólnoty FURAHA oraz uczniowie naszej szkoły z zespołu Admiratio – Klaudia Kobak, Sławomir Wilk wraz z opiekunem p. Wojciechem Bazanem. Było to dla nas bardzo miłe spotkanie, w czasie którego m.in. mogliśmy porozmawiać z ojcami Sylwanem i Ashenafim, siostrami Agatą i Jolantą, o kolejnym wspólnym udziale w Projekcie Misyjnym.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.