Występy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Występy

Rozgłośnia Archidiecezji Przemyskiej Radio FARA – Studio Krosno, w dniu 25 lutego 2012 r. zorganizowała dla pracowników, wolontariuszy i ich rodziców oraz dobroczyńców spotkanie z J. E. ks. abp Józefem Michalikiem i J. E. ks. bp Adamem Szalem, poświęcone dotychczasowej działalności Radio FARA.

Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą w kościele MB Częstochowskiej i św. Wojciecha w Krośnie. Po niej odbyła się druga część, która miała miejsce w świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 8. Wśród wielu zaproszonych była również nasza grupa wolontariatu działająca w ramach zespołu Admiratio. Obecni byli uczniowie Kinga Śnieżek i Sławomir Wilk oraz opiekun P. Wojciech Bazan. W tej części spotkania organizatorzy czyli ks. Andrzej Bienia oraz ks. Bartosz Rakoczy przedstawili prezentację multimedialną nt. różnych przedsięwzięć podjętych w ostatnim czasie przez radio, a także o planach na przyszłość. Po jej zakończeniu, organizatorzy mile zaskoczyli wszystkich zebranych, ponieważ w podziękowaniu za działalność radiową – w kilku kategoriach – wręczyli Statuetki „Przyjaciel Radia FARA – Studio Krosno”. Wśród nagrodzonych był P. Wojciech Bazan, za przygotowanie misyjnych audycji radiowych dla dzieci w ramach projektu - „I Ty, możesz zmieniać świat na lepszy – misyjna wyprawa dzieci do Afryki”. Choć było to imienne wyróżnienie, to należy podkreślić, iż jest to sukces całego zespołu, który pracował w składzie: Agnieszka Bobusia, Karolina Ekiert, Martyna Frankiewicz, Sabina Gonet, Iwona Janas, Justyna Michna, Diana Patla, Kinga Śnieżek (wszystkie z kl. IV TF), Klaudia Kobak (kl. II TF), Natalia Grzesik (kl. I TF) i Sławomir Wilk (kl. II TK/F).

 

Wszystkim należą się wielkie podziękowania i gratulacje!


Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.